Atlikti darbai

Thermoshield dažais jau padengta apie 100 objektų Lietuvoje ir Pabaltijyje

Štai kai kurios bendrovės, kurios jau naudojo vokiečių kompanijos Thermoshield dažus ir čekų kompanijos Perlit termoizoliacinius tinkus, ir jų objektai:

  1. Ekologiškas darželis Vilniuje, Saulės Gojus. 2006 m. Tiek pats objektas, tiek ir dažai yra gavę LT Architektų Sąjungos apdovanojimus.
  2. Maxima parduotuvė Vilniuje Kirtimų g., rangovas UAB Tauresta. 2011m.
  3. Šiauliuose daugiabutis, rangovas Stogera, 2012 m. adresas Krymo g. 12 Šiauliai
  4. Jonavoje daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. adresas Chemikų g. 112 Jonava
  5. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Baltijos g. 67 Kaunas
  6. Kaune daugiabutis, rangovas Aukštuminių darbų sprendimai, 2013 m. Plechavičiaus g. 20 Kaunas
  7. Kidulių dvaras KVAD, projekto vadovai: Archinova, UAB, rangovas Statybų Ritmas 2013 m.
  8. Tytuvėnų vienuolyne po gaisro, buvo atliekami išsamūs bandymai su tinkais, paskirtis kaip pastato sienų drėgmę reguliuojantys tinkai. Vadovas Jakovas Mendelevičius.
  9. 1 etapas Privatus bandomasis  namas Vilniuje Daniliškių g kartu su įmone Stropuva ir jų katilų sistemomis, rangovas UAB Termofasadai. 2011m. Ne už ilgo bus paruoštas video reportažas su faktiniais duomenimis, kiek pavyko sumažinti šildymo išlaidas per 1 metus, po to kai šis namas buvo nutinkuotas termotinkais ir termodažais. 2 etapas Šiame objekte 2014m baigtas dažyti  stogas su ThermoShield „TopShield“ dažais, po dažymo darbų yra juntamas temperatūros sumažėjimas 2-3 laipsniais vidaus patalpose antrame aukšte iki komforto lygio.
  10. Namus administruojanti bendrovė UAB Mano Būstas per 2013-2014 metus jau yra nudažiusi virš 4000 m2 plotus savo administruojamuose namuose Vilniuje ir Kaune.

 

UAB TAURESTA veikla neapsiriboja naujųjų technologijų ir inovatyvių šiltinimo medžiagų prekyba. Mes esame subūrę nedidelį, tačiau patyrusių specialistų kolektyvą. Mūsų meistrai lankosi parodose, dalyvauja seminaruose, kuriuos rengia mūsų partneriai Vokietijoje, Austrijoje.

UAB Tauresta atlieka individualių gyvenamųjų namų, daugiabučių, komercinių pastatų, pramonės įmonių techninių įrengimų, sandėlių, vamzdynų, kitos paskirties objektų šiltinimo ir termoizoliacijos darbus.

Mes siūlome ne tik šiltinti pastatų fasadus termoizoliaciniais tinkais, termokeramikos dažais, bet ir labai efektyvų vidaus patalpų šiltinimą. Labai dažnai nutinka taip, kad daugiabučio namo gyventojai nesutaria dėl išorinių pastatų sienų šiltinimo, todėl namas lieka iš viso nešiltintas. Mūsų siūlomi sprendimai patenkins net ir išrankiausią klientą. Nuo šiol nebereikia priklausyti nuo kaimynų malonės, nes su mūsų pagalba butą ar namą galima apsišiltinti ekologiškomis ir natūraliomis medžiagomis – termoizoliaciniu tinku ir termokeramikos dažais. Įsivaizduokite situaciją, kad imatės buto ar namo vidaus patalpų remonto darbų. Paprastai reiktų pertinkuoti nekokybiškai ištinkuotą seną tinką, glaistyti ir dažyti populiariais latekso, dispersiniais dažais arba montuoti gipso plokštes, oro tarpe naudojant akmens vata ar polistireną. Pirmu atveju – gražu, bet jokio šiluminio efekto. Antras variantas su šiluminiu efektu, bet kartu ir su daugybe nemalonių pasekmių (gerokai sumažėjusi buto kvadratūra, nemalonus gipso plokštės bildėjimas ir dažnas svečias – pelėsis). Net ir šiltinant vata egzistuoja nemenka grėsmė pelėsiui susidaryti. Per pastato išorines sienas besiskverbianti drėgmė, susidūrusi su šiltu oru iš patalpų vidaus,  užsilaiko šiltinimo medžiagos viduje, taip sudarydama puikią terpę pelėsiui atsirasti. Ką daryti? Išeitis – naudoti termoizoliacinius tinkus bei termokeramikos dažus. Sienos, tinkuotos termoizoliaciniu tinku, ne tik duos didelį šiluminį efektą, bet ir reguliuos patalpų drėgnumą (perlito tinkai turi unikalių drėgnumą reguliuojančių savybių – pašalina nereikalingą ir perteklinę drėgmę iš patalpų, 10 kartų geriau praleidžia vandens garus nei įprasti tinkai, taip pat sausina mūrą). Kitaip tariant, naudodami perlito tinkus, pasieksite maksimalų efektą – patalpos bus atnaujintos, apšiltintos ir pritaikytos sveikai gyvensenai.

Ženklų papildomą šiluminį efektą suteiks termokeramikos dažai. Šiais dažais nudažytos vidaus sienos  sutaupo 22  % – 30 % šilumos). Termokeramikos dažus naudodami kartu su 4 cm termoizoliaciniu tinku, pasieksite puikių šilumos izoliacijos savybių, prilygstančių 10 cm polistireno sluoksniui.

Labai svarbu ir sutaupyti pinigai. Termoizoliaciniai tinkai nėra brangesni už įprastą tinką (pvz. 1 cm termoizoliacinio tinko kaina netgi mažesnė už 1 cm įprasto gipsinio ar kalkinio tinko kainą). Tik tinkuojant 3-4 cm sluoksniu, termoizoliacinis tinkas 40-60% brangesnis už 1-1,5 cm įprastą tinką. Tačiau įvertinus tai, kad panaudojus šiuos tinkus nebereikia skirti lėšų gipso plokštėms, kt. šiltinimo medžiagoms, matome akivaizdžią finansinę naudą. O termokeramikos dažų, skirtų vidaus patalpoms, kaina vos 20-30 % didesnė už įprastų dažų kainą.